Скільки кардіо-обладнання необхідно для задоволення потреб вашого клубу?

Здоров’ю та хорошому самопочуттю завжди приділялась виняткова увага, і саме тому згідно з звітом IHRSA у 2016 році фітнес став індустрією на 27.6 мільярдів доларів лише у США та Канадi. Враховуючи постійно зростаючу кількість людей, що стають активними відвідувачами спортивних клубів, зараз надзвичайно вдалий час бути власником одного з них.
Однак необхідно врахувати надзвичайно велику кількість деталей для того, щоб створити та зберегти прибутковість спортивного клубу, і є кілька джерел, що можуть допомогти у вирішенні таких питань. Неважливо, чи це спортивний зал створений за франшизою чи розкішний клуб преміум-класу, усі менеджери часто зустрічаються з одним і тим же питанням: Скільки кардіо-обладнання потрібно?
Правда в тому, що точної відповіді на це запитання, як і якогось чарівного числа немає. Проте є спосіб дізнатись, скільки кардіо-обладнання варто встановити. Для цього було створено перелік факторів, які необхідно враховувати при визначенні відповідної кількості.
МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ
Локація спортивного клубу має безпосередній вплив на те, скільки кардіо-тренажерів повинно бути в ньому встановлено. Візьміть до уваги наступне: якщо спортивний клуб розташований у зайнятому місті, то попит на кардіо-обладнання буде вищим, оскільки у клієнтів немає можливості ходити на справжні пробіжки. Аналогічно, якщо клуб знаходиться у місці з теплим кліматом, то перевага буде на стороні занять на вулиці у порівнянні з більш холодними містами та країнами.
ТИП СПОРТИВНОГО КЛУБУ
Обладнання спортивного клубу суттєво залежить від його типу та того, як він позиціонується. Якщо це спортивний клуб з найрізноманітнішим обладнанням, який вже пропонує широку різноманітність кардіо-обладнання та інших зручностей на кшталт закритого велотреку та басейну, схоже, що немає жодної необхідності у великій кількості бігових доріжок.
ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ ТА ТИП КЛІЄНТУРИ
Клієнтура, яка обслуговується, - це ще один чинник з надзвичайно великим впливом на доцільну кількість кардіо-обладнання. Варто врахувати конкретний бізнес-план, різноманітність аудиторії, демографічну ситуацію. Якщо це спортивний зал стандартного типу, а клієнти зацікавлені в традиційних тренуваннях, необхідно більше кардіо-тренажерів у порівнянні з тими клубами, де акцент зроблено на високоінтенсивні або групові заняття. Також варто звернути уваги на те якому типу кардіо-обладнання надають перевагу відвідувачі і розглянути такі варіанти як урізноманітнення зони еліптичних тренажерів аби забезпечити можливість вибору для клєнтів з різними «смаками».
Потрібно впевнитись у тому, що під час вибору типу кардіо-тренажерів було враховано інтереси цільової аудиторії та попередні дані щодо частоти використання. Наприклад, бігові доріжки є універсальним кардіо-тренажером, популярність якого не змінюється, проте ви знаєте який кардіо-тренажер є другим за популярністю ? Згідно нещодавніх досліджень зростає відомість тренажерів-«сходинок» відомих як клаймбери і саме вони зараз є №2 серед кардіо-обладнання.
ПЛАНУВАННЯ ПРОСТОРУ
Оптимізація використання доступної площі є ще одним важливим фактором. Скільки простору призначено для кардіо-обладнання ? Скільки обладнання можна помістити у цей простір, не створюючи жодних незручностей ? Для створення відкритої зони для кардіо-тренувань необхідно відшукати баланс у кількості кардіо-тренажерів та напливі клієнтів.
ВИПРОБУВАННЯ ТА ПЕРЕОЦІНКА
На жаль, немає досконалого способу дізнатись ідеальну кількість одиниць кардіо-обладнання до того, як клуб буде відкрито. Можливо, все буде сплановано настільки досконало, що питання про внесення якихось змін ніколи не виникне, проте у більшості випадків необхідний випробувальний період після якого потрібно перевірити статистику використання та відгуки відвідувачів. Якщо клієнтам доводиться стояти у черзі на тренажер, то потреба в переоцінці та зміні кількості одиниць обладнання або їх пропорції є очевидною.
https://corehandf.com/how-much-cardio-equipment-a-health-club-should-have-to-accommodate-members/
Оригінальне посилання:
http://www.ecofitnetworks.com/blog/how-much-cardio-equipment-a-health-club-should-have-to-accommodate-members