Сайкл-тренажер Schwinn АС Performance

Schwinn AC Performance довіряють місце робочої конячки в кращих студіях Сайкл по всьому світу. Сайкл-тренажер AC Performance Plus оснащений інноваційним ремінним привод Carbon Blue! Цей велосипед буде довгий час надихати ваших клієнтів і 100% виправдає ваші очікування. Будь-який аналог серед велотренажерів знаходиться занадто далеко в еволюційному ланцюзі. Він створений кращими, для того щоб бути кращим в своєму сегменті. Він передає неймовірну реалістичне відчуття  їзди на звичайному велосипеді і є перевіреним, надійним обладнанням.

6-магнітна система опору

Як і у всіх велотренажерах з системами магнітних опорів, A.C. Performance Plus пропонує плавний хід, і аутентичне відчуття їзди, як на звичайному велосипеді. Але Schwinn не влаштовує статус-кво, і вело гігант збільшує відрив від конкурентів завдяки використанню 6 магнітів, що дозволяють більш рівномірно розподілити силу гальмування. Наступний крок - створення по периметру зваженого маховика вагою 16.8 кг. Це піднімає цей велосипед ще на щабель вище. Важкий маховик дійсно підсилює відчуття дорожнього руху, а "віртуальний контакт" магнітного опору забезпечує просту систему обслуговування, адже знос системи мінімальний. Ви можете отримати як жорсткі агресивні тренування, так і полегшені, завдяки поступовому збільшенню опору.

Комфорт і налаштування

Що стосується комфорту, велосипед дуже тонко регулюється і буде зручний користувачам будь-якого віку і ваги. Завдяки Double Link педалей з SPD ви можете носити як бутси з кліпсами, так звичайні черевики на тренуванні.

Алюмінієва рама

Алюмінієва рама на 30% легше, ніж сталева, що робить велосипед легким в переміщенні, а також захищає його від ржавіння. Це дуже важливо, адже мокрі рушники, що знаходяться на кермі або рамі велосипеда, неодмінно приведуть до корозії сталевих тренажерів, що призведе до швидкої заміни, здавалося б, справного велотренажера.

І, нарешті, велосипед додатково може бути обладнаний LCD дисплеєм для відображення основних даних вашого тренування – ECHELON2. Це дозволить Вам відслідковувати такі данні як: зусилля (watts), RPM – інтенсивність обертання педалей, калорії, опір, частоту сердечних скорочень, час, дистанція.

Schwinn впевнений в своєму творінні, і це підкріплено 10-річною гарантією. Ви можете з упевненістю інвестувати в цей велосипед, і він сповна себе окупить.

Дата публикации: 04.06.2018