Нова Роль Кріштіану Роналду: Франчайзинг Crunch Fitness

Справжня зірка «Реал Мадриду» форвард Кріштіану Роналду додав нове амплуа до свого резюме – франчайзинг спортивного клубу.

Як один з найновіших регіональних франчайзинг, легенда футболу має намір перетворити свій новий іменний проект «CR7 Crunch Fitness» у виграшний бренд в Іспанії та Португалії.

Журнал «Club Business International» поспілкувався з Роналду – одним з найбільших відомих та високооплачуваних атлетів у світі – на тему його нової франшизи, «трудоголічних» тенденцій та філософії «Live Life Fit» («Проживай життя у формі»).

CBI: У 2014 фірма з спортивних досліджень назвала Вас «футбольним гравцем, що має найбільшу ринкову вартість у світі», а в минулому році ESPN надала вам титул «найвідоміший атлет світу». На Вашу думку, як Ваш «зірковий статус» вплине на бренд CR7 Crunch Fitness brand?

КРІШТІАНУ РОНАЛДУ: Я з великим захопленням ставлюсь до цього досить ризикового об’єднання CR7 Fitness Club та Crunch Fitness. Ми можемо запропонувати чудові спортивні та оздоровлюючі послуги кожному за розумною ціною, і клієнти зможуть користуватись тим же фітнес-обладнанням, що і я. Сподіваюсь, що мій «зірковий статус» мотивуватись все більше і більше людей вести активний спосіб життя зі здоровими звичками.

   

CBI: Яким чином Ви взагалі прийшли до співпраці з Crunch Fitness? Що послугувало приводом для цього?

КР: Відверто кажучи, ми з моєю командою шукали спортивний клуб протягом досить довгого часу. То ж коли я отримав дану пропозицію, я дуже зрадів. Це було природнім кроком як для мене, так і для Crunch. Хотілося б додати, що ми завжди відкриті для нових та цікавих можливостей, і ця була дійсно вартою уваги та вигідною як для мене, так і для Crunch, а також для спортивних клубів CR7 Crunch Fitness.

CBI: Окрім того, що Ви були зірковим гравцем «Реал Мадриду», Вас також описували як «орієнтованого на бізнес трудоголіка». Як Ви оцінюєте ділові можливості, що Вам пропонуються?

КР: Моїм основним пріоритетом є, звісно ж, моя кар’єра футбольного гравця. Проте ми з командою любимо обговорювати ділові можливості, які самі приходять до нас або які ми активно шукаємо.

CBI: Чим Вас привабила можливість франшизи для CR7 Crunch Fitness? Чи динаміка бізнесу відповідає Вашим уявленням настільки, щоб стати провідним франчайзі Іспанії?

КР: Це партнерство є вигідним у багатьох відношеннях: в першу чергу, воно поєднує в собі філософію Crunch «No Judgments» («Без суджень») та мою власну «Live Life Fit» («Проживай життя у формі») і таким чином підносить це злиття офіційно зареєстрованого фітнесу та професійної атлетики до глобального рівня. З іншої сторони, це – виняткова можливість франшизи для іспанського фітнес-ринку, оскільки наші клуби пропонують дійсно унікальну можливість: клуби найвищого класу, які є загальнодоступними.

CBI: Нещодавно Ви відкрили перший фітнес-центр CR7 Crunch Fitness в Алкалі, Мадрид. Розкажіть як пройшов цей день.

КР: Я прекрасно провів час. Ми провели маленький майстер-клас з клієнтами-переможцями нашого конкурсу, до якого приєднались журналісти, що висвітлювали дану подію в ЗМІ. Атмосфера була дійсно невимушеною та приємною, якраз такою, якою вона і повинна бути в наших спортивних клубах.

CBI: Поділіться з нами також, якщо маєте бажання та можливість, яким є сам клуб, як він обладнаний, що за програми пропонує.

КР: Наші клієнти займатимуться на найсучаснішому устаткуванні, їм буде запропоновано всю різноманітність інноваційних програм для групових занять, а також можливість займатись з персональними експерт-тренерами індивідуально або у малих групах, вони зможуть отримати консультації з приводу харчування, а також скористатись привабливими зручностями на кшталт роздягальнь з повним обслуговуванням. 

CBI: Яку систему Ви придумали для того, щоб справлятись з усіма Вашими діловими інтересами? Скільки людей задіяно? За якими основними принципами функціонує ця організація?

КР: Не так багато людей напряму взаємодіють зі мною. В мене є моя безпосередня команда, моя маркетингова команда, яка працює над всіма моїми проектами, а також люди, які працюють над особливими проектами. В цілому в моїх проектах задіяно багато людей – цілодобово і по всьому світу. І це приносить користь мені та моїм партнерам.

CBI: Ви співпрацюєте з іншими відомими брендами, окрім CR7 Crunch Fitness? CR7 Crunch Fitness - це Ваш дебют в франчайзингу, чи не так?

КР: Мені пощастило співпрацювати та представляти бреди найвищого класу такі як Nike, з якими ми нещодавно оформили довгострокові відносини. Я також працюю над своїми персональними брендами CR7 такими як, such as Cristiano Ronaldo Fragrances (парфуми),CR7 Underwear (білизна),CR7 Footwear (взуття),мережею готелів, а також над найновішим CR7 Denim linе, який я представлятиму у цьому місяці!

CBI: Які цілі ви встановили для CR7 Crunch Fitness в Іспанії? Чи будете Ви володіти або управляти якимись клубами? Скільки ще фітнес-центрів ви сподіваєтесь відкрити протягом наступних 5 років?

КР: Управління клубами в надійних руках. На даний момент у нас є 2 фітнес-центри в у Мадриді, але ми маємо намір розширення в Іспанії та Португалії .

CBI: Чи Ваші товариші по команді зацікавленні в придбанні франшизи? Чи цікавить Вас франшиза поза межами Іспанії? Що на рахунок CR7 Crunch Fitness у Вашому рідному місті, Мадейрі?

КР: Як я вже сказав раніше, розширення до інших міст в Іспанії та Португалії – це наша  першочергова мета. Коли ми знаходимось разом з моїми товаришами по команді, ми по суті говоримо про футбол, а ще про те, що нам потрібно зробити для того, щоб отримати нагороди, яких прагнемо ми та наші фани.

CBI: Професійні спортивні команди у ряді країн, як наприклад Бразилія та Японія, включили громадські фітнес-центри до своїх стадіонів. Чи існує ймовірність того, що CR7 Crunch Fitness з’явиться на новенькому стадіоні «Реал-Мадриду» вартістю 429.5 мільйонів доларів?

КР: Лише президент «Реал Мадриду» може відповісти на це питання, але я б напевно підтримав таку ідею, якби це було можливим.

CBI: На який вплив Ваших клубів на іспанське населення в загальному Ви сподіваєтесь?

КР: Я не очікую того, що все зміниться одразу на наступний день, але великі зміни починаються з однієї людини. Моєю ціллю є змусити все більшу і більшу кількість людей усвідомити всю важливість здорових звичок, таких як правильне харчування, заняття якимось видом спорту або тренування у спортивному залі. Я дійсно вірю та слідую принципам «Live Life Fit» і тому сподіваюсь стати прикладом для інших незалежно від їх віку та виду діяльності.  

CBI: Чи могли б ви пояснити, що заняття спортом значать особисто для Вас і якою є для Вас кінцева мета стосовного Вашого фізичного розвитку? Чи, можливо, ґВи вже її досягли?

КР: Кінцевої мети неможливо досягти. Життя – це постійні випробування у дуже багатьох сенсах. Для наймолодших, мета – це одна річ, для дещо старших мета може бути чимось абсолютно відмінним, але результати повинні нагороджуватись однаково. Як на мене, я повинен залишатись на найвищому рівні, тому що це дуже важливо у моїй професії. Мені треба бути на 100% в формі і ставитись до цього дуже серйозно. Але заняття спортом можуть і повинні приносити радість та бути видом дозвілля. Секрет в тому, щоб поєднати свої особисті смаки та цілі, які ви ставите перед собою.

CBI: Ви могли б коротко описати, що включає в себе Ваше буденне тренування? І спробуйте спростувати чутки про те, що Ви зробили 3 000 присідань!

КР: В мене збалансована програма тренувань з різними варіантами залежно від того, чого я хочу або що мені потрібно в певний момент. А на рахунок присідань, на відкритті CR7 Crunch Fitness я вже сказав, що це цілковита неправда, яка навіть не наближається до справжньої цифри!

CBI: Ви відданий батько свого сина Кріштіану-молодшого або «Кріштіаніньо», якому у цьому місяці виповниться 7, Ви вкладали свій час, гроші та сили на розвиток шкіл у Газі, підтримували організацію «Save the Children « («Врятуймо дітей») та інші організації, що працюють з дітьми. Чи буде CR7 Crunch Fitness  якось пов’язана з дітьми?

КР: CR7 Crunch Fitness задовольняє потреби кожного. Діти зазвичай активні за своєю природою. Вони завжди хочуть гратися та бігати повсюди, то ж активність є частиною їх зростання. CR7 Crunch Fitness – це прекрасний спосіб як для дорослих так і для дітей залишатись здоровими та підтримувати форму. Там завжди є місце для більш організованих занять для дітей.

CBI: Національна збірна Португалії з футболу, за яку Ви також граєте, виглядає досить успішно на своєму шляху до участі у Світовому Кубку FIFA 2018 у Росії. Що Ви думаєте про їх перспективи? Що потрібно зробити команді для того, щоб дістатись до стадіону Лужники у Москві?

КР: Ми на другій позиції у нашій групі після Швейцарії, але це лише перша кваліфікаційна група, то ж у нас залишається ще дуже багато роботи. Нам потрібно виграти всі наші ігри до кінця кваліфікації і ми знаємо, що це буде нелегко.

CBI: І нарешті, у 2014 журнал «Time» назвав Вас одним зі 100 найвпливовіших людей світу і ми зрозуміли, що у Вас два президентські передумови: Ваш батько назвав Вас «Рональдо» в честь свого улюбленого актора Рональда Рейгана, а ще повідомляється, що Ви володієте квартирою-лофтом у вежі Трампа в Нью-Йорку. Чи є у Вас якісь довгострокові політичні плани?

КР: Це правда, що мене назвали в честь Рональда Рейгана, бо мої батьки шанували його, але те, що я маю квартиру-лофт у вежі Трампа – ні. Це класичний приклад «жовтих» новин. Я не дуже зацікавлений у політиці, тому не бачу себе претендентом на політичне крісло у майбутньому.