Купить тренажеры спортивные профессиональные для зала, спортзала, фитнес клуба и дома. Интернет магазин спортивных тренажеров FitnesSolution №1 в Киеве. ☎ +38 (044) 221 56 56
01103
ул. Михаила Бойчука (Киквидзе),34
Киев
Украина
☎: +38 (044) 221 56 56 ☎: +38 (097) 462 74 17 ☎: +38 (094) 821 56 56 ✉: office@fitnessolution.com.ua FitnesSolution Пн.-Пт.: 9.00-22:00 Сб.-Вс.: 9.00-22:00 +38 (044) 221 56 56
Закрыть
Нет аккаунта - зарегистрируйтесь
Забыли пароль?
Закрыть

Закрыть
Корзина0
Поиск
Кабинет0

Три найбільші міфи про склад тіла

200 0 29.06.2015

Три найбільші міфи про склад тіла

Існує безліч невірної інформації про склад тіла. Однак доступ до достовірних даних може допомогти вам оцінити правильний та підходящий для вашого бізнесу метод.

Міф 1: існує 100-відсотково точний метод.

Перш за все неможливо дізнатись вміст жиру в людському організмі зі 100-відсотковою достеменністю.

Єдиний спосіб зробити це - дочекатись поки людина помре і тоді зішкрябати весь жир з її тіла. Нісенітниця! Один лікар колись сказав: «Навіть Ганнібал Лектор не зміг би отримати точний результат." В дійсності ж аналіз жиру на трупах протягом тривалого часу був джерелом академічних досліджень та привів до деяких ключових положень у нашому розумінні жиру.

Є багато способів виміряти відсоток жиру живого організму. І всі вони мають свої недоліки. Однак важливим є факт, що жоден з комерційно життєздатних методів не вимірює відсоток жиру по-справжньому, хоча деякі і підібралися доволі близько.

Чим дійсно займаються комерційні методи, так це чимось близько спорідненим з жиром тіла через статистичний аналіз. Для визначення необхідного нам числа було створено алгоритм на основі дослідження населення, яке знаходиться в співвідношенні з тим, що дійсно вимірюється такими методами та значеннями відсотку жиру, що були отримані науково підтвердженими способами.

Наприклад, прилади BIA (біоелектричного опору) насправді вимірюють не відсоток жиру, а вміст води в організмі. Якщо ще точніше, то вони технічно не вимірюють воду в звичайному розумінні, а визначають опір води відносно струму. Таке вимірювання пов'язане з статистичним даними щодо відсотку жиру в організмі.

Іншим прикладом є сканування DEXA. Пристрій DEXA вимірює мікроелементи тіла використовуючи рентгенівське випромінювання. Більшість людей мають певний досвід використання рентгену у стоматолога чи будь-якого іншого лікаря. Рентгенівські промені напряму проходять через тіло, відбиваючись лише від кісток та певних мікроелементів. Як виявляється, отримане значення є пропорційним до кількості жиру в організмі, якщо розглядати його зі сторони статистики.

Міф 2: DEXA - це золотий стандарт.

Ви часто можете почути як фітнес-тренери та експерти з втрати ваги говорять про "золотий стандарт" складу тіла. Суть таких розмов полягає в тому, що вони погоджуються, що нібито існує найбільш точний метод виміру.

Зовсім незрозумілим консенсусом виявляється рішення, що золотим стандартом є прилад DEXA. Однак навіть DEXA статистично співвідноситься з іншим пристроєм. Існує лише одна єдина технологія або інструмент, що "бачить" жир на живій людині і це - МРТ або магнітно-резонансна томографія. Якщо щось і є золотим стандартом, то це МРТ. МРТ розпізнає жир і саме тому є надзвичайно точним у його вимірюванні. Проте обладнання коштує близько 1 млн. доларів, тому лише лікарні та провідні дослідницькі установи мають доступ до цієї технології.

Міф 3: Найточніший спосіб - найкращий.

Отримання точних результатів щодо відсотку жиру в організмі не має сенсу, якщо таке дослідження не можна повторювати постійно. Звісно, з цим можна посперечатися, адже виміри з високою неточністю результатів також не принесуть жодної користі.

Чому повторення процедури є таким важливим ? Як фахівці у сфері фітнесу, ми хочемо демонструвати зміни у відсотку жиру в організмі і таким чином якісніше оцінювати, чи прогресує наш клієнт.

Наприклад, якщо Джейн Доу отримала результат 30% на приладі BIA та 33% за якимось іншим методом в один день, чому варто вірити ? Згідно з American Council on Exercise (Американською радою занять спортом) у неї ожиріння і їй потрібно схуднути, щоб підтримувати здоров'я, тож обидва результати передають цю необхідну та важливу інформацію.

Однак для того, щоб вирішити в який прилад вкладати свої кошти, варто порівняти їх повторювані результати з метою визначення який з приладів надає більш послідовні та відтворювані числа.

Наприклад, протестуйте одну людину на BIA три рази за день і візьміть середнє значення, тоді зробіть те ж саме з іншим приладом і довіряйте тому, у якого різниця в числах є найменшою. Іншими словами, довіряйте тому методу, що на постійній основі показує дуже схожі числа.

Наприклад, якщо після триразових вимірів за день одним методом ви отримали значення 28%, 33% та 35%, то це досить велика різниця. Проте якщо ви отримали 32%, 33% та 34% на іншому приладі, то його і слід використовувати. Це також означатиме кращі шанси відслідковувати подальші зміни та..

Отзывы

Закрыть
Оценка:
Написать отзыв
Закрыть